НАМ ДОВІРЯЮТЬ
НАЙЦІННІШЕ
- СВОЄ ЗДОРОВ'Я

Тибетська формула є американською компанією, яка має виробничі об'єкти на території України.

Від розробки до радіологічного оброблення в кількох лабораторіях. Взявши найцінніше з тибетської культури оздоровлення, ми застосовуємо ці знання у виробництві продукції. У препаратах використовується виключно рослинна основа. Інгредієнти збираються в екологічно чистих регіонах. А процес заготівлі інгредієнтів дає змогу максимально зберегти всі корисні властивості.

Результативність продукції перевірена науковими дослідженнями і випускається в суворій відповідності сертифікатам.

Наші препарати мають дивовижні функції: нормалізація обміну речовин, регуляція роботи кишківника, підвищення імунітету, зниження рівня ліпідів у крові, зміцнення здоров'я та уповільнення процесів старіння організму, а головне - не містять небезпечних і шкідливих речовин.

БІОЛОГІЧНІ АКТИВНІ ДОБАВКИ НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ПРЕПАРАТОМ!

БАД - ЦЕ НАТУРАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ МІНЕРАЛІВ, ВІТАМІНІВ, ХАРЧОВИХ ВОЛОКОН, ЕКСТРАКТІВ ЛІКАРСЬКИХ РОСЛИН, АМІНОКИСЛОТ ТОЩО, ЯКІ ЗАПОВНЮЮТЬ ПРОГАЛИНИ В ХАРЧУВАННІ, ПОКРАЩУЮТЬ ЗАСВОЄННЯ КОРИСНИХ РЕЧОВИН, АКТИВІЗУЮТЬ РЕЗЕРВИ ОРГАНІЗМУ, ЗНИЖУЮТЬ РИЗИК БАГАТЬОХ ЗАХВОРЮВАНЬ. ЯКІ ЗАПОВНЮЮТЬ ПРОГАЛИНИ В ХАРЧУВАННІ, ПОКРАЩУЮТЬ ЗАСВОЄННЯ КОРИСНИХ РЕЧОВИН, АКТИВІЗУЮТЬ ВНУТРІШНІ РЕЗЕРВИ ОРГАНІЗМУ І ЗНИЖУЮТЬ РИЗИК БАГАТЬОХ ЗАХВОРЮВАНЬ.