work in ukraine

НАМ ДОВІРЯЮТЬ НАЙЦІННІШЕ - СВОЄ ЗДОРОВ'Я

Тибетська формула є американською компанією, яка має виробничі об'єкти на території України.

Від розробки до радіологічного оброблення в кількох лабораторіях. Взявши найцінніше з тибетської культури оздоровлення, ми застосовуємо ці знання у виробництві продукції. У препаратах використовується виключно рослинна основа. Інгредієнти збираються в екологічно чистих регіонах. А процес заготівлі інгредієнтів дає змогу максимально зберегти всі корисні властивості.

Результативність продукції перевірена науковими дослідженнями і випускається в суворій відповідності сертифікатам.

Наші препарати мають дивовижні функції: нормалізація обміну речовин, регуляція роботи кишківника, підвищення імунітету, зниження рівня ліпідів у крові, зміцнення здоров'я та уповільнення процесів старіння організму, а головне - не містять небезпечних і шкідливих речовин.

“Тибетська Формула" виробляє екологічно чисті препарати найвищої якості зі совістю та піклуванням про людину. Ми ґрунтуємося на новій ефективній біотехнології, черпаючи найцінніше з традиційної тибетської культури здоров'я. Ви покращите своє здоров'я, здійснивши профілактику багатьох захворювань людини, не завдавши йому шкоди під час курсу, як це часто відбувається під час лікування різними аптечними лікарськими засобами.

У цих препаратах зібраний багатовіковий досвід лікарів і цілителів - в певному значенні ці засоби є біотехнологічним проривом. Компанія "Тибетська Формула" пропонує не лише ефективні препарати, але й інноваційні технологічні рішення - на фармацевтичному ринку раніше нічого подібного не з'являлося. Стародавні тибетські лікарі впевнені, що має сенс лікувати не лише симптоми, а й причину їх виникнення. Багатокомпонентні препарати дають захватуючі результати там, де традиційна медицина виявилася безсилою. Препарати, виготовлені відповідно до постулатів тибетської медицини, без шкоди відновлюють організм, гармонізуючи роботу кожного органу і клітини окремо.


Перейти до акції

БІОЛОГІЧНІ АКТИВНІ ДОБАВКИ НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ПРЕПАРАТОМ!

БАД - ЦЕ НАТУРАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ МІНЕРАЛІВ, ВІТАМІНІВ, ХАРЧОВИХ ВОЛОКОН, ЕКСТРАКТІВ ЛІКАРСЬКИХ РОСЛИН, АМІНОКИСЛОТ ТОЩО, ЯКІ ЗАПОВНЮЮТЬ ПРОГАЛИНИ В ХАРЧУВАННІ, ПОКРАЩУЮТЬ ЗАСВОЄННЯ КОРИСНИХ РЕЧОВИН, АКТИВІЗУЮТЬ РЕЗЕРВИ ОРГАНІЗМУ, ЗНИЖУЮТЬ РИЗИК БАГАТЬОХ ЗАХВОРЮВАНЬ. ЯКІ ЗАПОВНЮЮТЬ ПРОГАЛИНИ В ХАРЧУВАННІ, ПОКРАЩУЮТЬ ЗАСВОЄННЯ КОРИСНИХ РЕЧОВИН, АКТИВІЗУЮТЬ ВНУТРІШНІ РЕЗЕРВИ ОРГАНІЗМУ І ЗНИЖУЮТЬ РИЗИК БАГАТЬОХ ЗАХВОРЮВАНЬ.